Lego Duplo Arctic 10803

ALG1167

Produkte te reja

Lego

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2-5 vjeç

Me shume informacion

Lego Duplo Arctic 10803

Femija juaj do te argetohet duke improvizuar nje dite peshkimi ne Antaktide 

Ariu polar ,varka e lundrimit si dhe lodrat e tjera do iu vijne ne ndihme per ndertimin e tij 

Nje imagjinate e bukur e nxitur nga legot Duplo 

E pershtatshme per femije te moshes nga 2- 5 vjec 

30 produkte te tjere ne kete kategori: