Lego Duplo Arctic 10803

ALG1167

Produkte te reja

Lego

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 990 Lekë

2 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2-5 vjeç

Me shume informacion

Lego Duplo Police Station 10902 

Do te ndihmoje femijen tuaj te ndertoje stacioni policor sipas deshires 

Mund te improvizoje nje operacion policor ne baze te imagjinates se tyre 

I pershtatshem per femije mbi 2 vjec 

Permasat jane 38,2 x 9,4 x 26,2 cm 

30 produkte te tjere ne kete kategori: