Clementoni Puzzle Museum Giallo Rosso 1000 Pjese

NOL0504

Produkte te reja

Clementoni

7 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

890 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ky është një mister prej 1000 copësh nga prodhuesi italian Clementoni.

Ajo përmban një riprodhim të pikturës së artit modern të verdhë dhe te kuqe nga Kandinsky.

Eshtë e shtypur në letër anti-reflektim për të zvogëluar shkëlqimin e verdhë.

Puzzle i përfunduar do te ket permasa: 27 1/3 "x 19 2/3 " 

E pershtateshme per moshat mbi 3 vjec

30 produkte te tjere ne kete kategori: