Autan Spray kunder Mushkonjave Family Care Zmadho

Autan Spray kunder Mushkonjave Family Care

CB0009

Produkte te reja

Autan

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

600 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Autan, spray kunder mushkonjave

Nje formule e bute (Soft Spray) e cila eshte miqesore me lekuren

Thahet shpejt dhe ju nuk do ta ndjeni qe e keni vendosur

Dermatologjikish e testuar. Perdoret per te gjithe personat mbi 12 vjec

Nuk permban perberes te demshem per shendetin

Keshillohet te aplikohet jo me shume se 2 here ne 24 ore

Sasia 100 ml

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 12 vjeç +

20 produkte te tjere ne kete kategori: