Sudocream Krem Per Irritimin e Lekures 125gr Zmadho

Sudocrem Krem Per Irritimin e Lekures 125gr

CB0003

Produkte te reja

Sudocrem

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

750 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

SUDOCREM ANTISEPTIK      

Sudocrem është provuar klinikisht, ndihmon në zbutjen e lëkurës delikate të fëmijës, sheron skuqjet dhe acarimet nga pelenat.

Mund gjithashtu të përdoret si një krem ​​antiseptik qetësues, dhe ndihmone në trajtimin djegieve të vogla dhe djegieve nga dielli.

Sasia 125gr 

18 produkte te tjere ne kete kategori: