Cam Krevat Portativ per Bebe Me 1 Niv - Sonno

Produkte te reja

CAM

15 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

8 290 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Me shume informacion

Krevat portativ i markes Cam

Mosha e përdorimit: 0-36 muaj

Karakteristika: Xhepi i madh, printime të mrekullueshme, çantë udhëtimi per ta marr me vehte kudo. 

Permasat: Hapur:  126,5 -  66,5 -  75 cm I palosur:  20,5 -  20,5 -  75 cm

Pesha 7,2 kg

Materialet plotësisht jo toksike (EN 71) sipas Direktivave 2005/84 / KE)

13 produkte te tjere ne kete kategori: