Krevat Portativ Lorelli San Remo Me 1 Niv.

Produkte te reja

Lorelli

15 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

8 490 Lekë

7 790 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krevat portativ per sigurine dhe mbrojtjen e femijeve teksa flejne ose luajne

I markes Lorelli, modeli San Remo

E pershtatshme per femije te moshava 0+

Mund dhe te mbyllet per te mos zene shume vend ne shtepine tuaj dhe transportohet lehtesisht

Anesoret i ka me rrjete per nje mbrojtje maksimale dhe hapja anesore me zinxhir lehteson hyrjen dhe daljen

Eshte me ngjyra te kendshme keshtu femija do argetohet pa mase.

Peshon 8.15 kg

Permasat 120x60cm

Permasat e mbyllura 76x20x20cm

15 produkte te tjere ne kete kategori: