Chipolino Krevat Portativ Merida me 3 nivele

Produkte te reja

Chipolino

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

11 990 Lekë

8 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+
Sipas Peshës 0-15 kg

Me shume informacion

Krevat portativ per femijet qe peshojne deri ne 15 kg

I markes Chipolino, modeli Merida

E vacanta e ketij krevati eshte se pjesa anesore ka tre nivele e cila ndihmon nenen te kete nje kontroll me te lehte mbi femijen

Mund te mbyllet per te mos zene shume vend ne shtepine tuaj dhe transportohet lehtesisht

Paketimi permban edhe dyshekun e holle dhe te bute per rehatine e femijes

E pershtatshme per femije te moshava mbi 0 muajsh

Veshja anesore eshte me rrjete per nje mbrojtje maksimale. Me xhepa per mbajtjen e sendeve

Prodhuar sipas standardeve evropiane EN716, të bëra me materiale 100% të sigurta

Permasat 124x66 cm

15 produkte te tjere ne kete kategori: