Lorreli Batanije Pambuku

Produkte te reja

Lorelli

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 790 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas përmasave 85 x 110 cm

Me shume informacion

Batanije e ngrohte dhe e bute per femijet e markes Lorelli.

Materiali pambuk (85% pambuk dhe 15% poliester) i bute qe nuk irriton lekuren e femijes.

Ju mund te zgjidhni mes tre ngjyrava blu, jeshile ose roze.

E pershtatshme per femije mbi 0 muajsh.

Permasat jane 85x110cm.

25 produkte te tjere ne kete kategori: