Fresh&Clean Peceta Thithese per Gjoksin 30 Cope Zmadho

Fresh&Clean Peceta Thithese per Gjoksin 30 Cope

BBBI0012

Produkte te reja

Fresh&Clean

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Peceta per te mbrojtor gjirin e nenave shatetzene

Paketimi eshte i markes Fresh&Clean dhe permban 30 cope

Jane material i bute qe kontrollon humbjen e qumshtit dhe mban gjoksin e paster dhe te thate

Parandalon acarimin dhe ofron rehati maksimale

Fleta e të dhënave

Për gjirin Tampon gjiri

7 produkte te tjere ne kete kategori: