Fresh&Clean Peceta Thithese per Gjoksin 30 Cope Zmadho

Fresh&Clean Peceta Thithese per Gjoksin 30 Cope

BBBI0012

Produkte te reja

8

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

490 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Fleta e të dhënave

Për gjirin Tampon gjiri

Me shume informacion

Peceta per te mbrojtor gjirin e nenave shatetzene

Paketimi eshte i markes Fresh&Clean dhe permban 30 cope

Jane material i bute qe kontrollon humbjen e qumshtit dhe mban gjoksin e paster dhe te thate

Parandalon acarimin dhe ofron rehati maksimale