Chicco Mbrojtes Silikoni per Gjirin

Produkte te reja

20

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 000 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Fleta e të dhënave

Për gjirin Mbrojtës gjiri

Me shume informacion

Mbrojtese silikoni per gjirin e markes Chicco.

Mrojne gjirin dhe lehtesojne procesin e ushyerjes se femijes.

Pershtatje maksimale dhe ngjashmeri me gjirin e nenes.

Ato lejojne kontakt maksimal te hundes dhe mjekres se femijes me lekuren e gjirit.

Forma ovale pershtates me se mire me gjirin dhe gojen e femije duke lejuar nje rrjedhje normale te qumeshtit.

Ne paketim gjendet edhe kuti e cili ju ndihmon te mbani gjithmone te pastra.