Chicco Korrigjues i Thithkes Zmadho

Chicco Korrigjues i Thithkes

CH0082

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

850 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Korrigjues i thithkes se gjirit, i markes Chicco.

Ju afron mbeshtetje gjate periudhes se ushqyerjes me gji.

Eshte e lehte per tu perdorur.

Stimulon butesisht zgjatjen e thithkave te sheshta ose te terhequra, duke i lejuar femijes te kete nje pozicion te mire dhe te vazhdoje te ushqyerit me gji.