Maternea Krem Kunder Strijave te Shtatzanise

VPH0017

Produkte te reja

Maternea

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem kunder strijave gjate shtatezanize.

Permban perberes aktive te perzgjedhur posaçerisht, duke siguruar dhe mbajtur elasticitetin e lekures, duke e hidratuar ate ne thellesi dhe duke e mbrojtur ate nga shenjat e shtrirjes:

Kompleksi aktiv Regestril stimulon rigjenerimin e qelizave ne shtresat e thella, pershpejton proceset e rigjenerimit dhe lehteson sintezen e kolagjenit dhe elastines;
Vaj bajame - qeteson dhe ushqen;
Vaj jojoba - hidraton dhe zbut;
Vitamina E dhe C - antioksidante, mbrojne nga ndikimi i radikaleve te lira, rrisin elasticitetin e lekures pas shtrirjes, ngadalesojne proceset e plakjes.

Perdorimi: Aplikoni butesisht me levizje rrethore ne lekure, jo vetem ne bark por edhe ne kofshe, dy here ne dite. Perdoreni qe ne muajt e pare te shtatzenise dhe te vazhdoni per te pakten deri ne muajin e lindjes.

Hypoallergenic, i testuar dermatologjikisht me arome natyrale, pa parfum, krijuar posaçerisht per nenat shtatzena dhe nenat me gji, te sigurta per foshnjen.

Me nje sasi prej 150ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: