Footprim Krem Kunder Mykut dhe Kallove te Kembeve

VPH0022

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

390 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem kunder mykut dhe kallove te kembeve, i markes Footprim.

Me kamomil dhe ekstrakt kalendula, acid salicilik, ekstrakt i pemes se cajit.

Me efekt te menjehershem kundra kallove dhe lekures se demtuar. Efekt antimykotik.

Pas aplikimit kremi nuk le shenja te tij apo shenja vajore.

Sasia 50ml.