Footprim Krem Kunder Mykut dhe Kallove te Kembeve

VPH0022

Produkte te reja

Footprim

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem kunder mykut dhe kallove te kembeve, i markes Footprim.

Me kamomil dhe ekstrakt kalendula, acid salicilik, ekstrakt i pemes se cajit.

Me efekt te menjehershem kundra kallove dhe lekures se demtuar. Efekt antimykotik.

Pas aplikimit kremi nuk le shenja te tij apo shenja vajore.

Sasia 50ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: