Krem per Duar me Kamomil Zmadho

Krem per Duar me Kamomil

VPH0024

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

290 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem per zbutjen e lekures se duarve.

Me ekstrakte kamomili ne perberje.

I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures edhe lekure te ndjeshme.

Vepron si nje doreze e padukshme kunder efekteve te perditshme te mjedisit.

Sasia 100ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: