Krem per Duar Neutrogena Aromatik 75 ml Zmadho

Krem per Duar Neutrogena Aromatik 75 ml

JJ0038

Produkte te reja

Neutrogena

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem duarsh, i markes Neutrogena.

I koncentruar, me arome.

Mjafton nje lyerja e lehte me kete formule te pasur me glicerine.

Glicerina ka efekt qetesues dhe mbron duart tuaja te thata ose te cara.

Sasia 75ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: