Krem per Duar Neutrogena jo Aromatik 75 ml Zmadho

Krem per Duar Neutrogena jo Aromatik 75 ml

JJ0039

Produkte te reja

Neutrogena

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem duarsh, i markes Neutrogena.

I koncentruar, pa arome.

Mjafton nje lyerja e lehte me kete formule te pasur me glicerine.

Glicerina ka efekt qetesues dhe mbron duart tuaja te thata ose te cara.

Sasia 75ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: