Krem per Duar Neutrogena me Fruta Nordike 75 ml Zmadho

Krem per Duar Neutrogena me Fruta Nordike 75 ml

JJ0040

Produkte te reja

Neutrogena

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem per duar me fruta nordike, i markes Neutrogena.

Ushqen lekuren e thate dhe e ben ate te duket e bukur dhe e shndetshme cdo dite.

Kremi rrit nivelin e hidratimit te lekures deri ne tre here. Deri ne 7 ore pas aplikimit duart tuaja do te qendrojne te buta.

Perberes pa yndyre, me arome te lehte.

Formula eshte e pershtatshme per lekure te ndjeshme.

Sasia 75ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: