Johnson Baby Peceta gjiri 30’s Zmadho

Johnson Baby Peceta gjiri 30’s

JJ0051

Produkte te reja

10

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

490 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Fleta e të dhënave

Për gjirin Tampon gjiri

Me shume informacion

Peceta per te mbrojtor gjirin e nenave gjate periudhes se ushqyerjes me gji.

Paketimi eshte i markes Johnsons Baby dhe permban 30 cope.

Jane material i bute qe kontrollon humbjen e qumshtit dhe mban gjoksin e paster dhe te thate.

Parandalon acarimin dhe ofron rehati maksimale.