Uje Pastrues per Fytyren Teen Derm Aqua Zmadho

Tonic per Fytyren Teen Derm Aqua

VPH0038

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 300 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Tonic

Me shume informacion

Uje pastrues per fytyren Teen Derm Aqua.

I krijuar posacerit per lekure te ndjeshme dhe me probleme.

I pasuruar me perberes aktive per pastrimin dhe heqjen e make-up.

Pastron butesisht dhe lekura eshte e paster, e fresket dhe e zbutur.

30 produkte te tjere ne kete kategori: