Furce Dhembesh Elektrike Oral-B 750 Dna Pink

MD0023

Produkte te reja

10

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

5 390 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Me shume informacion

Furce dhembesh elektrike Oral-B 750 DNA Pink  

Teknologji 3D rrotullohet dhe pulson per te eleminuar papastertite 100 % ne krahasim me nje furce manuale.

Furca kryen 8 800 dridhje ne minut. 

Ju ndihmon te lani dhembet tuaj ne menyre profesionale per 2 minuta

Paketa permban:

Furce dhembesh elektrike, mbajtesi per furcen, si dhe nje kuti shume praktike per higjienen e furces suaj ne udhetime.

Furca eshte me bateri te karikueshe, te cilat mund te punojne pa u karikuar deri ne 7 dite nese perdoret 2 here ne dite nga 2 minuta.

Si përdoret furça elektrike Oral – B

Hapi i parë: Drejtojeni kokën e furçës me ngadalë nga njëri dhëmb tek tjetri, duke ndjekur formën e mishrave të dhëmbëve dhe formën e çdo dhëmbi.

Hapi i dytë: Mos harroni të arrini të gjitha zonat, duke përfshirë sipërfaqet e brendshme dhe atë përtypëse.

Hapi i tretë: Drejtojeni kokën e furçës përgjatë linjës së mishrave të dhëmbëve. Nuk është e nevojshme të përdorni forcë.

Oral B është tepër praktike për tu përdorur nga fëmijët, nga personat që mbajnë implante apo tela. Për një larje të plotë dhe pa hasur probleme e vështirësi.