Depilator Fytyre Braun SE830

MD0003

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

9 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Depilator Braun per Fytyren

Ideal per heqjen e qimeve dhe pushit ne fytyre

Gjithashtu hiqni dhe pjese te vetullave siper ose ne mes

Nuk krijon irritime dhe heq qimet deri ne 0.2 mm

Fytyre e paster per 4 jave

Gjithashtu vjen me nje furce pastrami per fytyre e cila ndihmon ne hapjen e poreve dhe pastrimin e thelle te fytyres.

Pastrimi me kete furce ju ndihmon te keni nje fytyre plot shkelqim dhe te paster

Aplikimi I kremit do te jete shume me I kendshem pas perdorimit te kesaj furce, pasi lekura juaj do te jete e lemuar si ajo e nje bebeje.

100 % rezistente nga uji, mund ta perdorni edhe ne dush.

Punon me bateri. 

Produkt Origjinal Braun

30 produkte te tjere ne kete kategori: