Depilator Fytyre Braun SE830

MD0003

Produkte te reja

10

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

9 990 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Me shume informacion

Depilator Braun per Fytyren

Ideal per heqjen e qimeve dhe pushit ne fytyre

Gjithashtu hiqni dhe pjese te vetullave siper ose ne mes

Nuk krijon irritime dhe heq qimet deri ne 0.2 mm

Fytyre e paster per 4 jave

Gjithashtu vjen me nje furce pastrami per fytyre e cila ndihmon ne hapjen e poreve dhe pastrimin e thelle te fytyres.

Pastrimi me kete furce ju ndihmon te keni nje fytyre plot shkelqim dhe te paster

Aplikimi I kremit do te jete shume me I kendshem pas perdorimit te kesaj furce, pasi lekura juaj do te jete e lemuar si ajo e nje bebeje.

100 % rezistente nga uji, mund ta perdorni edhe ne dush.

Punon me bateri. 

Produkt Origjinal Braun