Depilator Braun SE9-561 Per Kembet, Trupin dhe Fytyren

MD0175

Produkte te reja

10

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

16 990 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Me shume informacion

Depilator per trupin i markes Braun , model SE9-561 per kembet, trupin dhe fytyren.

Nje depilator me prerese 40% me te gjere ne krahasim me te gjithe depilatoret e tjere te markes

Per nje lekure te bute deri ne 4 jave

Depilon edhe qimen me te vogel qe nuk kapet ne trup

Depilon edhe ne siperfaqe te lagesht edhe te thate

Vjen se bashku me 6 koka prerese te llojeve te ndryshme, me karikuesen dhe furcen pastruese

Me dy nivele shpejtesie dhe dhe dy funksione, prerje dhe depilim total me rrenje

Depilatori ka nje drite e cila mundeson nje shikim me te qarte gjate procesit te punes

E mban lekuren e bute edhe pas per shkak te menyres se depilimit pa dhimbje

Patrohet lehte dhe pa shume mundim.