Depilator Braun SE7-561 per Kembet, Trupin dhe Fytyren + Trimer

MD0176

Produkte te reja

10

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

14 990 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Me shume informacion

Depilator dhe Trimer te markes Braun model SE7-561

Per trupin, kembet dhe fytyren ndersa trimeri per pjeset intime dhe prerje perfekte

Per depilimin e qimeve me gjatesi te shkurter deri ne 0.5mm

Me 40 piskatore qe rrotullohen dhe bashkepunojne per nje heqje totale te qimeve ne lekure

Depilon ne lekure te thate dhe te laget

E mban lekuren e bute dhe nuk shkakton dhimbje

Koka eshte me rreshqitje per te ofruar rehati gjate procesit te depilimit

Vjen se bashku me 5 koka prerese te llojeve te ndryshme, me karikuesen dhe furcen pastruese