Kapsula per Rigjenerimin e Flokeve dhe Thonjve Novophane x 60 Capsula Zmadho

Kapsula per Rigjenerimin e Flokeve dhe Thonjve Novophane x 60 Capsula

VPH0071

Produkte te reja

10

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 400 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Me shume informacion

Suplement ushqimor qe permireson rritjen dhe cilesine e thonjeve dhe flokeve.

I pasur me amino acide sulfurore, VitC,B6,B5,B2,E, Biotine, Fe, Zn, Mg.

Paketimi permban 60 kapsula.

Perdorni dy kapsula ne dite gjate nje vakti per nje minimun prej 2 muaj. Perseriteni rregullisht per nje vit.