Xhel Lares per Fytyren dhe Trupin Sensitelial Cleansing 200 ml Zmadho

Xhel Lares per Fytyren dhe Trupin Sensitelial Cleansing 200 ml

VPH0077

Produkte te reja

ACM

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 800 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Xhel per larje te perditshme te fytyres dhe trupit.

E pershtatshme per lekure te thate dhe atopike.

Pastron butesisht lekuren pa demtuar barrieren epidermike hidrolipidike.

Me pH natyral dhe e lehte per tu shpelare.

Mund te perdoret nga te rriturit dhe femijet.

200 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: