Nivea Intimo Cleansing Lotion Natural 250 ml Zmadho

Nivea Intimo Cleansing Lotion Natural 250 ml

ALL0062

Produkte te reja

Nivea

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

390 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Higjena intime Larës intim

Me shume informacion

Higjena intime kerkon nje kujdes te vecante.

Per kete ju ndihmon "Nivea Intimo ".

Me permbajtje ektrakti natyror kamomili.

Nje solucion antibakterial, sensitiv.

Per rehati dhe freski maksimale.

Me pH 4.6, i pershtatur per zonen intime.

250 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: