I Ri Nannys Peceta Gjiri 30 cp Zmadho

Nannys Peceta Gjiri 30 cp

A-005106

Produkte te reja

Nannys

18 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

250 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nannys Peceta Gjiri përshtatshëm për mbrojtjen e lëkurës dhe rrobave nga rrjedhjet e qumështit gjatë gjidhënies.

Ata kanë një pëlhurë shumë të butë dhe me një përshtatje dhe rehati të përsosur nën rroba.

Eshtë i hollë, me një shtresë të brendshme absorbuese të veçantë, parandalon plagët në thithkë, duke mbajtur në mënyrë të sigurt rrjedhjet.

Ato janë bërë nga katër shtresa të ndryshme të veçanta për ta mbajtur lëkurën të thatë, duke e lejuar atë të marrë frymë.

Ata kanë shirita ngjitës që mbajnë peceten në vend.

Paketimi permbane 30 cope

30 produkte te tjere ne kete kategori: