Holle Caj Organic Nursing Tea Zmadho

Holle Caj Organic Nursing Tea 30gr

HB0022

Produkte te reja

10

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

500 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Me shume informacion

Caj organik nenat, i markes Holle.

I domosdoshem per muajt e fundit te shatzanise, por edhe gjate periudhes se ushqyerjes me gji.

Caj bimor me nje përzierje e vecante e bimeve te perzgjedhura me kujdes.

Nje caj i tille ndihmon ne shtimin e qumeshtit tek nenat e reja.

Rekomandohet te pihen 3 deri ne 6 gota ne dite.

Pergatitja: Zihen 200 ml uje ne te cilin futni 1 bustine caji per 5-10 min.

Perberesit: Pa sheqer, finok 30%, anice 30% , kumin 30%, balsam limoni 10%.

Produkte organike te certifikuara.

Pesha 30g.