Holle Caj Organic Nursing Tea Zmadho

Holle Caj Organic Nursing Tea 30gr

HB0022

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

500 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Caj organik nenat, i markes Holle.

I domosdoshem per muajt e fundit te shatzanise, por edhe gjate periudhes se ushqyerjes me gji.

Caj bimor me nje përzierje e vecante e bimeve te perzgjedhura me kujdes.

Nje caj i tille ndihmon ne shtimin e qumeshtit tek nenat e reja.

Rekomandohet te pihen 3 deri ne 6 gota ne dite.

Pergatitja: Zihen 200 ml uje ne te cilin futni 1 bustine caji per 5-10 min.

Perberesit: Pa sheqer, finok 30%, anice 30% , kumin 30%, balsam limoni 10%.

Produkte organike te certifikuara.

Pesha 30g.