Clean & Clear Tonic per Eleminimin e Pikave te Zeza, 200 ml Zmadho

Clean & Clear Tonic per Eleminimin e Pikave te Zeza, 200 ml

JJ0044

Produkte te reja

Johnson Baby

11 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pastrues tonic per fytyren, me sasi 200ml.

Pastron ne thellesi lekuren duke hequr pluhurat, qelizat e vdekura etj.

Ben te mundur parandalimin e pikave te zeza.

Eshte i pershtatshem per luftimin e yndyres qe prodhon vete lekura.

Nuk keshillohet perdorimi ne lekura te ndjeshme.

Ky produkt eshte Oil-Free.

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Tonic

30 produkte te tjere ne kete kategori: