Neutrogina Skrab per Pikat e Zeza 150 ml Zmadho

Neutrogena Skrab per Pikat e Zeza 150 ml

JJ0047

Produkte te reja

Neutrogena

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Skrab per pastrimin e lekures se fytyres.

I pershtatshem per perdorim te perditshem.

Skrab i cili perdoret per eleminimin e pikave te zeza te cilat krijohen gjate dites.

Me nje sasi prej 150ml.

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Scrub per fytyren

30 produkte te tjere ne kete kategori: