Hartmann Tensoval Aparat Tensioni Duo Control Comfort Device Zmadho

Hartmann Tensoval Aparat Tensioni Duo Control Comfort Device

VPH0027

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

10 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Monitor automatic per matjen e presionit arterial me saktesi shume te larte.

Fale Teknologjise Duo Sensor( kombinim i metodes oshilatore dhe asaj Korotkoff), detekton edhe aritmite kardiake.

Shume e pershtatshme per perdorim nga profesionistet ne fushen e mjekesise.

Kapacitet i memories per 2 perdorues, regjistron matjet per 30 dite sipas dates dhe oreve.

Bateri te mjaftueshme per 1400 matje .

Produkt i prodhuar ne Gjermani. 

30 produkte te tjere ne kete kategori: