Maternea Elasticity Vaj per Trupin Zmadho

Maternea Elasticity Vaj per Trupin

VPH0018

Produkte te reja

Maternea

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Per trupin

Me shume informacion

Gjate shtatzanise lekura hapet jashtezakonisht dhe niveli i rritur i hormoneve ndikon ne rigjenerimin normal te saj.

Lekura thahet dhe behet me e ndjeshme, nganjehere edhe irritohet duke shkaktuar kruajtje. Keshtu kerkon kujdes te veçante me ushqim intensiv per te ruajtur elasticitetin e saj.

Vaji per shtim te elasticitetit i markes Maternea, permban nje kombinim te perzgjedhur prej 97.6% te perberesve natyral me cilesi te larte , vajra bimore dhe vitamina. Ata normalizojne dhe permiresojne gjendjen e lekures, duke siguruar lageshti, ushqim, elasticitet dhe butesi.

Aplikohet me lehtesi. Keshillohet per perdorim te perditshem p.sh pas dushit ne te gjithe trupin me levizje rrethore dhe masazhuese.

Sasia 100ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: