Footprim Krem Hidratues per Kembet Zmadho

Footprim Krem Hidratues per Kembet

VPH0019

Produkte te reja

Footprim

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem hidratues per kembet, i markes Footprim

Me ekstrakt te pemes se cajit, dyllit te bletes dhe glycerin.

Kremi siguron hidratim qe zgjat per lekurat e thata.

Kombinimi i dyllit natyral me butesine e glycerines, ushqejne dhe sigurojne elasticitetin e lekures. Nedrsa ekstrakti i pemes se cajit ka efekt antibakterial.

E pershtatshme edhe per problemet e kembeve tek personat qe vuajne nga diabeti.

Sasia 75ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: