Blender Braun MQ 523 Baby HB

MD0258

Produkte te reja

Braun

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

8 590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Blender Braun modeli MQ523 Baby

Dizajn anti-splash per te siguruar nje kuzhine te paster

Gota e e vogel sherben per te ofruar prerje te vogla te ushqimeve ne pak sekonda 

Me dy nivele kontrolli te shpejtesise dhe me motorr shume te fuqishem dhe efikas 

Siguron ushqimin e duhur per femijen tuaj 

Pa BPA  qe ushqimet te jene te sigurta 

Kapaciteti eshte 1 liter per goten e madhe 

Kapaciteti eshte 350 ml  gotes se vogel 

Ne paketim do te kete nje rrahese vezesh , blenderin e dores ,enë frigoriferike dhe shpatull 

Fuqia eshte 600 W

Kursim enegjie klasi A + deri G

Niveli i zhurmes 1 dB dhe rrutimet jane 1/minute

Materiali plastik 

Permasat e artikullit jane  24 x 5,6 x 38,1 cm 

30 produkte te tjere ne kete kategori: