Blender Dore Braun MQ100 SOUP

MD0080

Produkte te reja

Braun

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Blender dore i markes Braun modeli MQ100.

Me motorr DC dhe fuqi maksimale 450W.

Prerese çeliku inoksi per te perfituar nje rezultat te persosur.

Teknologjia PowerBell eshte perfekte ne copetimin e perimeve per supera dhe salca te ndryshme plot shije.

Se bashku me blenderin vjen edhe nje gote me kapacitet 600ml me matje.

Me bosht plastik te shkeputur. Blenderi ka dy nivele shpejtesie. 

Lahet dhe pastrohet thjeshte edhe duke vendosur pjeset ne makinen larese.

30 produkte te tjere ne kete kategori: