Furce Dhembesh Aquafresh per Femije 3-5 vjec Little Teeth Zmadho

Furce Dhembesh Aquafresh per Femije 3-5 vjec Little Teeth

ALL0023

Produkte te reja

Nivea

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

390 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

Me shume informacion

Furce dhembesh Aquafresh

Per femije 3-5 vjeç qe duhet te mesojne te kujdesen per higjenen e tyre orale

Me dizenjo elefanti dhe dhembeza te buta per gojen e te vegjelve.

Kjo furçë i pastron dhëmbët e fëmijëve në thellësi, ndërsa fijet e saj shumë të buta mbrojnë smaltin e tyre delikat.

Është pjesë unike e higjienës orale të fëmijëve.

Koka e furçës është delikate dhe pastron të gjithë dhëmbët pa i lënduar mishrat e dhëmbëve

30 produkte te tjere ne kete kategori: