Apple Baby Gershere

Produkte te reja

20 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

250 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

Me shume informacion

Gershere te markes Apple me mbulese

Material çeliku e inoksi qe nuk nxihen

Me kapa dhe mjaft higjenike

Pastrohen thjeshte me nje pambuk e alkol

10 produkte te tjere ne kete kategori: