Chicco Set 3 ne 1 Baby Moments

PB0185

Produkte te reja

Chicco

7 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Set me shampo 3 ne 1 nga Chicco

Seti permban xhel per dushin me sasi 200ml, shampon 200ml dhe kolonjen 100ml

Pa permbajtje qe shkakton lote tek bebja juaj

Ky paketim dhuratë përmban produkte për higjienën dhe bukurinë e fëmijës gjatë dhe pas larjes.

10 produkte te tjere ne kete kategori: