Seria - Prek dhe Ndiej

JB0258

Produkte te reja

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 400 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3-6 vjeç

Me shume informacion

Seria "Prek dhe Ndiej" me 4 libra

Këta libra zhvillojnë ndjesinë e të prekurit te vogëlushët dhe i njohin me konceptet e para dhe me botën që i rrethon

Librat kane 12 faqe secili dhe jane:

Prek dhe ndiej - Mjetet që ecin,

Prek dhe ndiej -  Gëzuar ditëlindjen,

Prek dhe ndiej - Ferma,

Prek dhe ndiej- Fjalët e para

Librat jane te pershtatshem per femije 3-6 vjeç

26 produkte te tjere ne kete kategori: