Clementoni Loder per Krevatin e Bebes Mickey

NOL0842

Produkte te reja

Clementoni

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

Me shume informacion

Melodi e embel qe relakson te vegjelit tuaj gjate kohes se gjumit

I pershtatshem per bebe 0+

Dizajne me personazhin e dashur Mickey

30 produkte te tjere ne kete kategori: