Clementoni Loder Valentino Scooterino Baby

NOL0768

Produkte te reja

Clementoni

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

5 790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Valentino, skuteri argetues per femijet.

Me funksione 2 ne 1. I meson femijeve hapat e para dhe eshte nje qender aktivitetesh edukuese folese.

Nje loder interaktive ku femija do te mesoje shkronjat e para italisht dhe anglisht, format si dhe numrat.

Stimulon perceptimin vizual dhe degjimin fale tingujve te bukur dhe efekteve te drites.

E pershtatshme per femijet mbi 9 muajsh.

Permasat 15 x 50,8 x 36 cm

27 produkte te tjere ne kete kategori: