Clementoni Kafshet Prek Dhe Meso Gli Animali Tocca e Impara Baby

NOL0017

Produkte te reja

Clementoni

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 290 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

Me shume informacion

Kafshet me simpatike per femijet e vegjel, Clementoni.

Kafshet jane plastike jane me ngjyra te ndryshme te forta per te terhequr vemendjen e femijes.

Material i bute dhe i pademshen, nuk jane toksike dhe jo aromatike. Lahen lehtesisht.

Jane krijuar per te stimuluar zhvillimin ndijor te shqisave tek te vegjlit, ne saje te pelhurave te vendosura ne siperfaqet e kafsheve duke iu afruar gezofit te tyre.

Ngjyrat e ndritshme jane te pershtatshme per te zhvilluar perceptimin vizual, perqendrimin,vemendjen etj.

Te pershtatshme per femijet e moshes mbi 6 muajsh.

30 produkte te tjere ne kete kategori: