Loder Barbekju 6663-1

WCA0036

Produkte te reja

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

Me shume informacion

Argetim me shume per femijet tuaj

Nje loje qe zhvillon shqisat e te menduarit dhe prekurit

Femijet tuaj do te behen me kreative dhe do te argetohen pa mase me kete barbekju

Nje imitim i barbekjus qe ofron argetim per 1 ose me shume femije

Mund te imitojne me te rriturit, te bejne sikur pjekin ushqime te ndryshme

Material cilesore dhe jo i demshem per shendetin e femijes suaj. 

E pershtatshme per femije mbi 3 vjec

30 produkte te tjere ne kete kategori: