Hop Hop Pony Zmadho

Hop Hop Pony

JUM0658

Produkte te reja

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

Me shume informacion

Hop hop Pony, miku i femijeve

Loder prej gome, e bute dhe elastike

I pershtatshem per femijet mbi 3 vjec

Me permasa 45x65 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: