Clementoni Puzzle Mickey Roadster 60 Cp

NOL0841

Produkte te reja

Clementoni

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

590 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 5 vjeç +

Me shume informacion

Puzzle Clementoni me personazhin e dashur Mickey

Paketim permban 60 pjese qe krijojne imazhin e plot

I pershtatshem per femije mbi 5 vjec

Nxit imagjinaten dhe zhvillon aftesine krijuese tek femijet tuaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: