Clementoni Crazy Make Up Artist

NOL0840

Produkte te reja

Clementoni

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 5 vjeç +

Me shume informacion

Clementoni Crazy Make Up Artist

Seti përmban lip gloss, hije sysh, tone mollezash, kuq buzësh, manikyrin e thonjve, aplikuesit dhe gjithçka që ju nevojitet për të bërë si një vajzë e vërtetë Crazy

Ju mund të vazhdoni të argëtoheni gjithashtu me tabletin ose smartfonin tuaj me aplikacionin e ri Crazy Chic

30 produkte te tjere ne kete kategori: