Makine Elektrike per Femije Mini Cooper

PB0001

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

24 990 Lekë

21 900 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3-6 vjeç

Me shume informacion

Makine e madhe per femije Mini Cooper, model JE118.

Ideale per duart e vogla te femijeve, qe ata te perjetojne ndjesine e te drejtuarit te nje makine.

Makina ka dhe nje telekomande qe mund te perdoret nga prinderit.

Makina eshte me bateri dhe mund te punoje perreth nje ore me nje karikim te vetem.

Me ngjyre te kuqe.

Me hyrje Aux, qe mund ta lidhesh me MP3, marshe para dhe mbrapa.

Material prej plastike e forte dhe cilesore.

E pershtateshme per tu perdorur nga femijet e moshave 3 deri ne 6 vjec.

30 produkte te tjere ne kete kategori: