Makine per Femije BMW Z4 Rastar 6V Battery Powered

Produkte te reja

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

27 990 Lekë

24 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

Me shume informacion

Makine e madhe per femije BMW Z4, e telekomanduar.

Modeli: 81800

Bateri 6V

Shpejtesia: 3.9 km / h

Dimensione: 110 x 50 x 46 cm

Qe femijet te perjetojne ndjesine e te drejtuarit te nje makine.

Me telekomande qe mund te perdoret nga prinderit dhe femijet.

Mund te punoje deri ne 1.5 ore pas karikimit.

Me MP3, marshe para dhe mbrapa.

E pershtateshme per tu perdorur nga femijet e moshave mbi 2 vjec.

Ngjyrat e bardhe dhe e kuqe.

30 produkte te tjere ne kete kategori: