Makine e madhe per femije Lamborghini Urus 82600 (3.4 G) 6 V Zmadho

Makine Elektrike per Femije Lamborghini Urus 82600 (3.4 G) 6 V

SL0275

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

32 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3-6 vjeç

Me shume informacion

Makine e madhe per femije Lamborghini Urus 82600

Ideale per duart e vogla te femijeve, qe ata te perjetojne ndjesine e te drejtuarit te nje makine.

Makina ka dhe nje telekomande qe mund te perdoret nga prinderit.

Makina eshte me bateri dhe mund te punoje perreth nje ore me nje karikim te vetem.

Me bateri te rikarikueshme 12V/7AH

Vjen ne mgjyre te verdhe

Me hyrje Aux, qe mund ta lidhesh me MP3, marshe para dhe mbrapa.

Material prej plastike e forte dhe cilesore.

E pershtateshme per tu perdorur nga femijet e moshave 3 deri ne 6 vjec.

Permasat 122x64x44 cm

Fuqia 2x25W

Me shpejtesi 3-4km/h

30 produkte te tjere ne kete kategori: